Kas yra DirbuDarbus.lt?

Dirbudarbus.lt - nauja platforma Lietuvoje, kuri padės tiek ieškantiems meistro, galinčio atlikti tam tikrus darbus, tiek ir patiems paslaugų teikėjams, norintiems plėsti savo darbų apimtis ir susisiekti su potencialiais klientais.

Kiekvienas, ieškantis paslaugų teikėjų, gali patalpinti savo skelbimą dirbudarbus.lt platformoje ir sulaukti visiškai nemokamų ir neįpareigojančių pasiūlymų iš užsiregistravusių įmonių ir meistrų. Po to, kai išsirinksite geriausią pasiūlymą ir darbai bus atlikti, nepamirškite įvertinti pasirinkto paslaugų teikėjo, taip palengvinsite pasirinkimą kitiems klientams ateityje.

Jei jūs esate paslaugų teikėjas ir norite padidinti savo darbų apimtis, kviečiame registruotis dirbusdarbus.lt platformoje visiškai nemokamai. Prisijungę prie mūsų sistemos, galėsite greitai ir paprastai susikurti savo veiklą reprezentuojantį puslapį, būsite matomi paslaugų teikėjų paieškoje, matysite vartotojų, ieškančių paslaugų teikėjų, skelbimus ir galėsite su jais susisiekti. Galiausiai, atlikę darbus, galėsite džiaugtis klientų įvertinimais.